Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Zo eindelijk weer in de gelegenheid om het forum door te lezen. Ik heb nu ook een vraag. Lange tijd geleden heb ik gehoord dat er een strip bestond met een soort doorns (onregelmatige uitsteeksels) er op , dat je op je schutting kunt vastzetten om te voorkomen dat katten via de schutting de tuin binnenkomen.Deze uitsteeksels beschadigen de kattenpootjes niet maar voelen heel onaangenaam aan. Ik heb overal geprobeerd om deze strip te vinden maar nergens is het te krijgen. Ik wil geen prikkeldraad op de schutting bevestigen want om de katten te verwonden vind ik niet fair.Weet iemand soms waar ik zo'n strip kan kopen?
Thanja, ik heb er eerst ook over gedacht om te omheinen. Het gaat om de katten van mijn buren, ze hebben er 16 en ik word helemaal gek ervan. Zelf ben ik dol op katten , heb er zelf geen maar wel een hond. 's Zomers heb ik minder last van de katten omdat de hond dan meestal in de tuin is. Ik hoor en zie ze dan wel in de avond of nacht in mijn tuin klimmen omdat ze dat als doorgang zien om in hun eigen tuin te komen.In de winter eten ze ook het voer(buiten de zaden om) op dat ik voor de vogels strooi. Ik heb nog één vis in mijn vijver van de 20.dat is de reden dat ik dat band wil hebben omdat ze dan van buiten of van binnen uit , geen gebruik meer maken van de schutting. Dat band verwondt ze niet maar voelt zo naar aan als ze erop springen, dat ze het daarna wel nalaten om te doen.De website die je aangeeft kan ik niet openen. Ik zal op een andere manier proberen met dat bedrijf in contact te komen. Mijn dank voor je antwoord.