Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Eindelijk weer de moed gehad om op het forum te komen.Heb het lichamelijk9en daardoor ook geestelijk) heel moeilijk gehad, eigenlijk nog steeds.Probeer nu mezelf weer op te pakken en met goede moed verder te gaan. De tuin is vreselijk verwaarloosd maar stukje bij stukje komt er nu vorm in.Alles gaat heel langzaam maar ik heb weer de moed gekregen om verder te gaan. Vanaf nu zullen jullie me ook regelmatig terugzien.ben blij terug te zijn.
Blij je weer te horen i
Je zonnebloemen zijn meer dan welkom hier !
Keuzes te over: Als het een opgave is om 's morgens je bed uit te komen en je niet meer weet wat glimlachen is; dan kies je maar beter eens wat anders.
Voor die tuin, bijvoorbeeld... Die glimlach komt dan vanzelf wel. [afbeelding verwijderd niet-https]
Heel fijn dat je er weer bent, Tine! Het viel me al op dat ik vrijwel niets meer van je las.
Hopelijk zijn de donkerste wolken nu vertrokken (in alle opzichten) en kom je er
weer toe om te genieten van je tuin en het tuinieren. Doe het rustig aan en zorg
goed voor jezelf!
Een tijdje niet meer achteruit kijken, ook niet meer vooruit... gewoon van dag naar dag leven en genieten van de kleine dingen van alle dag!
De natuur is altijd eerlijk, dus probeer stilaan weer te genieten van wat ze je geeft want ondanks alles...
Als de zon de dagen kleurt
En al het kleine groeit en geurt
Bedenk dan “dit is niet gewoon”
De wereld is echt wonderschoon !
en het volgende om een glimlach op je gelaat te toveren:
Lieve mensen , bedankt voor de bemoedigende woorden. Je ziet het, ik houd me aan mijn voornemen om nu weer regelmatig op het forum te verschijnen.En reken erop dat ik dank zij jullie weer heel veel moed verzameld heb.