Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Af en toe verlaten de ouders voor korte tijd het nest. Ze laten de eitjes nooit helemaal afkoelen Dan sterven ze af. Hebben ze een broedblok? Gewoon in de kooi wordt het bijna nooit iets. Waarschijnlijk zijn ze toch verstoord geworden. Is het wel een koppeltje, of zitten daar twee wijfjes bij elkaar... https://voliere-info.nl/agapornis-roseicollis/
Het is een koppeltje ze hebben 2jaar geleden ook een babytje gekregen maar toen behoorden ze nog niet tot onze familie. Ze hebben een nestje in het kooitje en heb ook vanaf het 2de ei eiervoer aangeschaft.
Hopelijk heb je gelijk en zie ik ze binnen een paar dagen weer op het nestje zitten. Ze fluiten ook de hele dag door zou dat iets kunnen betekenen?
Dat is jammer. Eigenlijk moet je een dicht kastje hebben met een invlieggat. Wel aan een zijde te openen voor controle. Ze bouwen dat kistje helemaal vol, zodat er alleen maar een kleine plek overblijft voor te broeden. Wat jullie nu hebben is meer iets voor kanaries of andere tropische vogeltjes. Wil wel voor jullie , maar ben bang dat dit niets wordt.
Hier een voorbeeld wat door veel kwekers gebruikt wordt. De nestkast kun je uit de kooi schuiven. Dan kun je het deksel ter controle ook schuiven of klappen.