Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
We hebben paar jaar geleden achtertuin opnieuw laten inrichten met enkele struiken/boompjes door de hovenier. Nou lukt het maar niet om de juniperus écht goed aan te laten slaan, zie op de foto ook de bruine plekken. De hovenier gaf aan dat het wel goed moet komen, maar krijg er een hard hoofd in. Wil het nog 1 jaar de kans geven. Heeft iemand nog tips hiervoor? Hij staat redelijk dicht op de klimop hierachter, maar daar zou die tegen moeten kunnen. Ik zal in elk geval in voorjaar weer eens wat extra bemesten.
Dat wordt helemaal niets met deze plant. Lijkt trouwens meer op Juniperus chinensis 'Stricta', maar daar is de foto te wazig voor.
Hovenier moet gewoon een nieuwe leveren of een sterkere plant.
De oude naalden zijn afgestorven. Die zijn bruin en zullen niet meer groen worden. De nieuwe groei is gezond en fris groen. Dee plant zal dus verder uitgroeien, maar de bruine delen worden niet terug groen. Dat is typisch voor coniferen. Op termijn groeit dat daar terug uit en zie je daar niks meer van, maar wat afgestorven is, blijft dood. Dus ofwel laat je die op deze manier uitgroeien, of je plant een nieuwe