Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Beste
In mijn zoektocht naar een schaduwboom achteraan de middelgrote tuin ben ik op 4 kanshebbers uitgekomen
De boom staat in zandgrond gaat die in een natte winter te maken kan hebben met een grondwaterstand +-30cm onder het maaiveld.
Staat in volle zon
Boom van +-10meter hoog en +-7 breed, met (half)open kroon om lichte schaduw te hebben
Staat solitair in binnenland België
Heeft iemand tips of ervaringen met onderstaande kanshebbers?
Alnus cordata (hartbladige els)
Fraxinus americana 'autumn Applause' (Amerikaanse es)
Acer xzoeschense 'annae'
Prunus padus 'watereri' (inheemse vogelkers) - kan blijkbaar niet zo goed tegen wind