Onze tuinbabbel is een plaats waar je ideeën, foto's, gebeurtenissen met andere tuinvrienden kan delen. Momenteel hebben we zo'n 12.000 tuinvrienden die hieraan deelnemen.
Heb je nog geen account?
Registreer je hier en maak deel uit van onze community.
Ons tuinforum is een plaats waar ideeën en inzichten over verschillende onderwerpen in verband met tuinieren uitgewisseld kunnen worden.
Heb je een tuinvraag, misschien is deze behandeld in het forum? of stel de vraag gerust aan onze tuinvrienden....
Bekijk hier de tuinfoto's van onze tuinvrienden.
Hier heeft elke gebruiker zijn eigen foto album. Plaats hier jouw mooiste tuinfoto's en deel ze met onze tuinvrienden. Zij kunnen op hun beurt van jouw tuin meegenieten en op jouw foto's reageren.
Bij de Plantenherkenner kun je foto's toevoegen van planten die je niet kent.
Andere tuiniers kunnen je dan helpen om de plant te identificeren.
Wanneer sterft het groen van lelietje van dalen eigenlijk af? Ik wil de plantjes eigenlijk niet kwijt op die plaats maar mag ik het groen gewoon met de grond afsnijden of gelijkmaken?
Hoewel het lelietje-van-dalen zeer sterk is, zullen ze het afsnijden van het blad midden in het seizoen niet op prijs stellen, net als iedere andere plant. Waarom zou je dat trouwens willen, als je de plant wilt houden?